Aga Zaryan - koncert Dotknij kultury

Witryna internetowa: www.dotknijkultury.pl
Kontakt: don@uj.edu.pl
Zdjęcie Agi Zaryan - fot. Jacek Poremba

23 czerwca kończymy na Uniwersytecie Jagiellońskim szósty rok, kiedy to jest z nami wydarzenie Dotknij kultury. Początkowo spotykaliśmy się raz w roku, a obecnie to już cały rok akademicki rozmaitych wydarzeń, wykładów otwartych i spotkań formalnych i nieformalnych, ale zawsze związanych z pełnym dostępem do kultury, nauki i sztuki. Collegium Maius UJ wzbogaca się o kolejne adaptacje dotykowe swoich najsłynniejszych eksponatów, które służą na co dzień grupom z kultury i sztuki dotąd wykluczanym.

Dotknij kultury wpisało się zatem na stałe w życie akademickie i kulturalne Krakowa, a jego zwieńczeniem jest coroczny, czerwcowy koncert na dziedzińcu uniwersyteckiego muzeum.

Tym razem, specjalnie dla nas, wyboru swoich ulubionych utworów dokonała wybitna wokalistka jazzowa Aga Zaryan. 23 czerwca posłuchamy wspólnie jej aksamitnego głosu w towarzystwie fortepianu, na którym zagra Michał Tokaj.

Przyjdźcie dotknąć z nami kultury – nauka i sztuka łączą pokolenia.

Wstęp na koncert z wejściówką.

(fot. Jacek Poremba)

Data opublikowania: 07.06.2017