Ruszyła Stacja Konstelacja

W roku akademickim 2017/2018 na Uniwersytecie Jagiellońskim ruszyła kolejna edycja programu wsparcia profilaktyki zdrowia psychicznego pod nazwą „Stacja Konstelacja”.

Ponownie zapraszamy do udziału studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu, którzy chcieliby porozmawiać o doświadczanych trudnościach czy stresie.

„Stacja Konstelacja” nie jest formą terapii, lecz rodzajem porady psychologicznej, która ma pomóc w obniżeniu napięcia, zatrzymaniu się w codziennym biegu pełnym obowiązków, znalezieniu informacji, gdzie szukać dalszego wsparcia, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.

Z uczestnikami programu rozmawiają znakomicie przygotowane do tej roli osoby z Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum oraz Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Wszystkie konsultacje są bezpłatne i odbywają się w warunkach zapewniających dyskrecję.

Więcej informacji na stronie www.KonstelacjaLwa.pl

Partnerami projektu są: Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, Fundacja „Bratniak”.
Serdecznie zapraszamy.

Konferencja Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój
Zmiany w Zarządzeniu
Tydzień Jakości Kształcenia 2017