Pracownicy DON

Kierownictwo

Ireneusz Białek, kierownik Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ

tel.: 12 663 43 40

e-mail: ireneusz.bialek@uj.edu.pl

Absolwent Instytutu Nauk Politycznych UJ. W 1999 r. Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego powołał go na stanowisko Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych. 

 

Katarzyna Duraj-Per, zastępczyni kierownika Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ

tel.: 12 663 43 56

e-mail: katarzyna.duraj@uj.edu.pl

Ukończyła Zarządzanie (specjalność rachunkowość) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Specjalistka ds. finansowych.

Czytaj więcej

Administracja

Justyna Wasłowicz-Marczak

tel.: 12 663 43 40

e-mail: justyna.waslowicz-marczak@uj.edu.pl

 

Finanse

Katarzyna Gajkowska-Ciuk

tel.: 12 663 43 41

e-mail: katarzyna.gajkowska@uj.edu.pl

 

Adaptacja materiałów dydaktycznych

Patrycja Supik

Tel.: 12 663 43 50

e-mail: hamlet@uj.edu.pl

 

Doradcy edukacyjni DON UJ

Dagmara Sendur

Tel.: 12 663 43 47

e-mail: dagmara.sendur@uj.edu.pl

 

Katarzyna Zięba

Tel.: 12 663 43 45

e-mail: k.zieba@uj.edu.pl

 

Anna Staromiejska

Tel.: 12 663 43 48

e-mail: anna.staromiejska@uj.edu.pl

 

Ewelina Marć

Tel. 12 663 43 49

e-mail: ewelina.marc@uj.edu.pl

 

Magdalena Ziemnicka

Tel. 12 663 43 46

e-mail: magdalena.ziemnicka@uj.edu.pl

 

Administracja stroną internetową

Radosław Zaremba

Tel. 12 663 43 38

e-mail: radoslaw.zaremba@uj.edu.pl

Szkolenia

Małgorzata Perdeus-Białek

Tel.: 12 663 43 54

E-mail: malgorzata.perdeus-bialek@uj.edu.pl

Technologie wspierające (AT)

Radosław Zaremba

Tel. 12 663 43 38

e-mail: radoslaw.zaremba@uj.edu.pl

 

Katarzyna Pyryt

Tel.: 12 663 43 44

e-mail: katarzyna.pyryt@uj.edu.pl

 

Joanna Dzięglewska

Tel.: 12 663 43 43

e-mail: joanna.dzieglewska@uj.edu.pl